Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Mam problem z wrastającymi włosami. Czy metoda depilacji IPL jest dla mnie?

Tak, metoda depilacji E-light IPL+RF jest wskazana również dla osób dotkniętych problemem wrastających włosów. Jeśli oprócz tej dolegliwości zauważamy także skłonność do tworzenia się stanów zapalnych - grudek i krostek, a w konsekwencji do powstawania przebarwień, a nawet blizn - warto zdecydować się na zabiegi depilacji urządzeniem IPL. Poza usunięciem niepożądanych włosów, wiązka światła laserowego zadziała korzystnie na samą skórę. Po serii spotkań stanie się ona gładka, bez żadnych podrażnień i stanów zapalnych. Całkowite zlikwidowanie nieprawidłowo rosnących włosów dodatkowo wpłynie na poprawę stanu skóry.

W przypadku opisanego wyżej problemu, niezwykle istotna jest odpowiednia pielęgnacja. Należy systematycznie peelingować i nawilżać ciało. Spowoduje to usunięcie zrogowaciałego naskórka i zmiękczenie skóry. Dzięki temu wyrastające włosy będą mogły łatwiej wydostać się na powierzchnię. Pamiętajmy także, że do powstawania problemu przyczynia się niejednokrotnie depilacja w warunkach domowych. Warto więc oddać się w ręce specjalistów, aby trwale pozbyć się wrastających włosów i towarzyszących temu zjawisku stanów zapalnych.


Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Więcej rekomendacji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 30% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×