Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Mam problem z wrastającymi włosami. Czy metoda depilacji IPL jest dla mnie?

Tak, metoda depilacji E-light IPL+RF jest wskazana również dla osób dotkniętych problemem wrastających włosów. Jeśli oprócz tej dolegliwości zauważamy także skłonność do tworzenia się stanów zapalnych - grudek i krostek, a w konsekwencji do powstawania przebarwień, a nawet blizn - warto zdecydować się na zabiegi depilacji urządzeniem IPL. Poza usunięciem niepożądanych włosów, wiązka światła laserowego zadziała korzystnie na samą skórę. Po serii spotkań stanie się ona gładka, bez żadnych podrażnień i stanów zapalnych. Całkowite zlikwidowanie nieprawidłowo rosnących włosów dodatkowo wpłynie na poprawę stanu skóry.

W przypadku opisanego wyżej problemu, niezwykle istotna jest odpowiednia pielęgnacja. Należy systematycznie peelingować i nawilżać ciało. Spowoduje to usunięcie zrogowaciałego naskórka i zmiękczenie skóry. Dzięki temu wyrastające włosy będą mogły łatwiej wydostać się na powierzchnię. Pamiętajmy także, że do powstawania problemu przyczynia się niejednokrotnie depilacja w warunkach domowych. Warto więc oddać się w ręce specjalistów, aby trwale pozbyć się wrastających włosów i towarzyszących temu zjawisku stanów zapalnych.


Wasze opinie
Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×