Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy mogę zgolić włosy przed zabiegiem depilacji laserowej IPL+RF (E-light)?

Długość włosów podczas wykonywania depilacji metodą E-light (IPL + RF) ma ogromne znaczenie dla efektywności całej kuracji. Powinny one mieć 2-3 milimetry podczas wizyty w gabinecie. Znając specyfikę wzrostu własnych włosów, należy je więc zgolić odpowiednio wcześniej. Szybkość odrastania jest kwestią indywidualną, ale średnio przyjmuje się, że dla uzyskania satysfakcjonującej długości, włosy należy zgolić 3 dni przed zabiegiem. W przypadku, gdy są krótsze, światło urządzenia IPL będzie wnikało w nie w mniejszym stopniu i rozpraszało się po skórze. Proces jest wówczas niepełny, gdyż zachodzi jedynie w mieszku włosowym, zamiast w mieszku i łodydze włosa. Skutek jest taki, że emitowana energia zostaje utracona, a efektywność samego zabiegu - niewielka. Należy również pamiętać, aby przynajmniej na miesiąc przed wizytą w gabinecie zrezygnować z używania depilatora, wosku, czy też pęsety. W trakcie trwania całej serii nie wolno korzystać z wyżej wymienionych metod. Włosy należy wówczas golić lub przycinać.


Wasze opinie
Anna Wolanin - Nottoli

Do Qclinique trafiłam z polecenia i teraz ja serdecznie polecam moim znajomym wykonywane tam zabiegi. Kilka z moich przyjaciółek już skorzystało. Panuje tam wyjątkowa atmosfera. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykra uwaga, nawet gdy musiałam odwołać planowany zabieg.

Anna Wolanin - Nottoli, Warszawa

Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Więcej rekomendacji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×