Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy mogę zgolić włosy przed zabiegiem depilacji laserowej IPL+RF (E-light)?

Długość włosów podczas wykonywania depilacji metodą E-light (IPL + RF) ma ogromne znaczenie dla efektywności całej kuracji. Powinny one mieć 2-3 milimetry podczas wizyty w gabinecie. Znając specyfikę wzrostu własnych włosów, należy je więc zgolić odpowiednio wcześniej. Szybkość odrastania jest kwestią indywidualną, ale średnio przyjmuje się, że dla uzyskania satysfakcjonującej długości, włosy należy zgolić 3 dni przed zabiegiem. W przypadku, gdy są krótsze, światło urządzenia IPL będzie wnikało w nie w mniejszym stopniu i rozpraszało się po skórze. Proces jest wówczas niepełny, gdyż zachodzi jedynie w mieszku włosowym, zamiast w mieszku i łodydze włosa. Skutek jest taki, że emitowana energia zostaje utracona, a efektywność samego zabiegu - niewielka. Należy również pamiętać, aby przynajmniej na miesiąc przed wizytą w gabinecie zrezygnować z używania depilatora, wosku, czy też pęsety. W trakcie trwania całej serii nie wolno korzystać z wyżej wymienionych metod. Włosy należy wówczas golić lub przycinać.


Wasze opinie
Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Anna Wolanin - Nottoli

Do Qclinique trafiłam z polecenia i teraz ja serdecznie polecam moim znajomym wykonywane tam zabiegi. Kilka z moich przyjaciółek już skorzystało. Panuje tam wyjątkowa atmosfera. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykra uwaga, nawet gdy musiałam odwołać planowany zabieg.

Anna Wolanin - Nottoli, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×