Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy podczas jednego zabiegu depilacji metodą IPL można wydepilować więcej, niż jedną partię ciała?

Istnieje możliwość depilowania kilku partii ciała podczas jednej wizyty. Teoretycznie możemy w ten sposób pozbyć się zbędnego owłosienia z tylu obszarów, z ilu potrzebujemy. Niestety, będzie się to wiązało z coraz intensywniejszymi odczuciami, ponieważ wraz z upływem czasu, nasz próg wytrzymałości bólowej może stopniowo się zmniejszać. Depilacja przy pomocy metody IPL jest uznawana za jedną z tych metod, które generują najmniejszy dyskomfort. Nie można go jednak całkowicie wykluczyć. Brak odczuć tzw. igiełek ciepła mógłby oznaczać, że zabieg jest wykonywany zbyt delikatnie, a co za tym idzie - mało efektywnie. Bolesność depilacji IPL zależy od indywidualnych odczuć osoby, która jest jej poddawana zabiegowi. Oczywiście, w miarę możliwości, kosmetolog wykonujący epilację będzie robił przerwy, aby głowica uległa schłodzeniu. Do zmniejszenia temperatury urządzenia będzie się też przyczyniał zimny żel nakładany na skórę przed zabiegiem.

Trzeba jednak liczyć się z tym, że usunięcie owłosienia z całego ciała (łydki, uda, pachy, bikini, przedramiona, ramiona, dłonie, broda, górna warga, baczki, lędźwie, linia biała, brzuch, stopy, pośladki, szpara pośladkowa) trwa średnio około 120 minut.


Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Więcej rekomendacji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×