Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy podczas jednego zabiegu depilacji metodą IPL można wydepilować więcej, niż jedną partię ciała?

Istnieje możliwość depilowania kilku partii ciała podczas jednej wizyty. Teoretycznie możemy w ten sposób pozbyć się zbędnego owłosienia z tylu obszarów, z ilu potrzebujemy. Niestety, będzie się to wiązało z coraz intensywniejszymi odczuciami, ponieważ wraz z upływem czasu, nasz próg wytrzymałości bólowej może stopniowo się zmniejszać. Depilacja przy pomocy metody IPL jest uznawana za jedną z tych metod, które generują najmniejszy dyskomfort. Nie można go jednak całkowicie wykluczyć. Brak odczuć tzw. igiełek ciepła mógłby oznaczać, że zabieg jest wykonywany zbyt delikatnie, a co za tym idzie - mało efektywnie. Bolesność depilacji IPL zależy od indywidualnych odczuć osoby, która jest jej poddawana zabiegowi. Oczywiście, w miarę możliwości, kosmetolog wykonujący epilację będzie robił przerwy, aby głowica uległa schłodzeniu. Do zmniejszenia temperatury urządzenia będzie się też przyczyniał zimny żel nakładany na skórę przed zabiegiem.

Trzeba jednak liczyć się z tym, że usunięcie owłosienia z całego ciała (łydki, uda, pachy, bikini, przedramiona, ramiona, dłonie, broda, górna warga, baczki, lędźwie, linia biała, brzuch, stopy, pośladki, szpara pośladkowa) trwa średnio około 120 minut.


Wasze opinie
Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×