Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy z zabiegu depilacji IPL mogą korzystać także mężczyźni?

Depilacja metodą E-light IPL+RF jest przeznaczona także dla mężczyzn. Co więcej, liczba Panów decydujących się na takie zabiegi, czy to ze względów estetycznych, czy też higienicznych, stale rośnie.

Dla uzyskania satysfakcjonujących rezultatów, włos powinien być w fazie wzrostu (anagen), o długości 2-3 milimetrów. Podobnie jak w przypadku Pań, najlepsze efekty uzyskamy przy ciemnych włosach i jasnej skórze. Urządzenie zadziała słabiej u Panów z bardzo jasną bądź ciemną karnacją. Ponieważ często męskie owłosienie jest grubsze, mocniejsze, twardsze i ciemniejsze, niż damskie, zabiegi te przyniosą pożądany efekt. Jednak struktura włosów i ich kolor wpływają także na odczuwalną bolesność (granica dyskomfortu Klienta). Ta forma depilacji cieszy się szczególnym powodzeniem wśród sportowców, czy osób z nadmiernym owłosieniem w danej okolicy (np. na plecach). Warto jednak przemyśleć kwestię depilacji twarzy - włosy w trakcie trwania serii będą bowiem pojawiały się w sposób nierównomierny, co dla niektórych Panów może być nieakceptowalne i nieestetyczne.


Wasze opinie
Anna Wolanin - Nottoli

Do Qclinique trafiłam z polecenia i teraz ja serdecznie polecam moim znajomym wykonywane tam zabiegi. Kilka z moich przyjaciółek już skorzystało. Panuje tam wyjątkowa atmosfera. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykra uwaga, nawet gdy musiałam odwołać planowany zabieg.

Anna Wolanin - Nottoli, Warszawa

Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Polityka prywatności | Regulamin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×